Mała więźniarka OPEL Movano

Samochód do przewozu czterech osób zatrzymanych oraz dwóch konwojentów, kierowcy i dowódcy konwoju na bazie samochodu z nadwoziem VAN marki Opel Movano

Marka, model: Opel Movano FWD L2H2.
Przeznaczenie: pojazd oznakowany lub nieoznakowany do przewozu osób zatrzymanych (osadzonych) dla Straży Granicznej, Służby Więziennej lub Policji.
DMC: 3,5 t.
Silnik: wysokoprężny doładowany (biturbo), pojemność skokowa 2,3 l, moc 125 kW (170 KM).
Układ napędowy:  4×2 z napędem kół osi przedniej, skrzynia biegów manualna lub automatyczna.
Kabina: nadwozie VAN z przedziałem dla kierowcy i dowódcy konwoju z dostępem drzwiami bocznymi po prawej i lewej stronie, przedziałem konwojentów z dostępem przez drzwi przesuwne po prawej stronie, oraz oddzielonym kratami z drzwiami przedziałem dla 4 osób zatrzymanych.
Zabudowa: wykonany przedział dla osób zatrzymanych z dwoma podwójnymi siedzeniami, wykonanie przedziału dla zatrzymanych z odpornych na uszkodzenia i łatwozmywalnych kompozytów (siedzenia, ściany boczne i sufit), kraty oddzielające przedział dla zatrzymanych od przedziału konwojentów z drzwiami i okienkiem depozytowym, oraz krata z drzwiami i okienkiem depozytowym przed drzwiami tylnymi.
Wyposażenie: ogrzewanie niezależne od pracy silnika i klimatyzacja z rozprowadzeniem do przedziału zatrzymanych i przedziału konwojentów, oświetlenie wewnętrzne, wentylacja nawiewno-wywiewna przedziału dla zatrzymanych, kamera w przedziale dla zatrzymanych z ekranem 12″ w kabinie kierowcy, sygnalizacja świetlno-dźwiękowa otwarcia drzwi zewnętrznych i drzwi przedziału dla zatrzymanych. Sygnalizacja świetlno-dźwiękowa pojazdu uprzywilejowanego, oznakowanie.
Inne: Możliwość zabudowy na dowolnych pojazdach z nadwoziem VAN oraz wyposażenia w dodatkowe urządzenia jak np. środki łączności.