O firmie

Firma Concept Sp. z o.o. funkcjonuje w branży motoryzacyjnej od 1992 roku będąc  producentem pojazdów specjalnych i ich podzespołów oraz łodzi aluminiowych. Firma mieści się w Bielsku-Białej (południowa Polska, województwo śląskie) przy trasie S1 w kierunku Cieszyna i granicy z Republiką Czeską.
Firma posiada bogate zaplecze produkcyjne i rozbudowaną infrastrukturę oraz park maszynowy, w tym nowoczesny salon sprzedaży pojazdów ATV / UTV i motocykli,  serwis mechaniczny i blacharski, oraz stację kontroli pojazdów.
Produkcja specjalna odbywa się w nowo wybudowanym zakładzie o powierzchni użytkowej ok. 4500 m2, z nowoczesnym zapleczem produkcyjnym i maszynowym, umożliwiając zarówno produkcję seryjną jaki i budowę konstrukcji prototypowych.
Firma oferuje pojazdy różnych marek (Toyota, Mercedes-Benz, Iveco, Man, Volvo itd.), z zabudowami różnego typu w tym pojazdy dla Policji, Wojska, Straży Pożarnej, karetki pogotowia, pojazdy warsztatowe i inne zgodnie ze specyfikacją Klienta).
Firma Concept sp. z o.o., wykonuje również przebudowy motocykli, profesjonalne modyfikacje samochodów terenowych, oraz oferuje akcesoria do samochodów i motocykli.

Firma posiada system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz AQAP 2110:2016

Firma posiada Koncesję MSWiA nr B-088/2012

 

 

Polityka Jakości

 

Concept Sp. z o.o. jest firmą oferującą swoje usługi w zakresie Projektowania, obrotu i wytwarzania pojazdów,  nadwozi do pojazdów, modyfikacji pojazdów do celów specjalnych, projektowania i wytwarzania łodzi i innych jednostek pływających, a także części, podzespołów, materiałów i technologii, oraz usług dla przemysłu wojskowego. Firma zatrudnia doświadczoną kadrę oraz wykwalifikowanych pracowników z odpowiednim doświadczeniem w branży. Firma dysponuje odpowiednim zapleczem infrastrukturalnym do realizacji swoich usług.

Firma dąży do nawiązania długoterminowej współpracy z Klientami poprzez budowanie zaufania oraz spełnianie nawet najwyższych wymogów i standardów stawianych przez zleceniodawcę. Wszystkie działania Concept Sp. z o.o.  są zorientowane na dostarczenie usług i wyrobów najwyższej jakości przy zapewnieniu pełnej zgodności z przepisami ochrony środowiska oraz zagwarantowaniu bezpieczeństwa pracy.

Dlatego też, uwzględniając specyfikę naszej Firmy, deklarujemy:

  • Utrzymywanie i doskonalenie skuteczności Systemu Zarządzania Jakością wg normy PN EN ISO 9001:2015 oraz wymagań AQAP 2110:2016
  • Ciągłe doskonalenie procesów i procedur obowiązujących w Firmie,
  • Postępowanie zgodnie z obowiązującym stanem prawnym i innymi uregulowaniami mającymi zastosowanie w działalności Concept Sp. z o.o.
  • Zaangażowanie pracowników w świadczenie usług spełniających wymagania klienta.
  • Dostarczanie wyrobów najwyższej jakości na potrzeby bezpieczeństwa i obronności kraju

Najwyższe Kierownictwo zobowiązuje się do spełnienia mających zastosowanie wymagań w tym prawnych, administracyjnych i innych, zapewnienia zasobów niezbędnych dla funkcjonowania systemu i ciągłego doskonalenia skuteczności Systemu Zarządzania Jakością, zgodnego z normą PN EN ISO 9001:2015 oraz wymagań AQAP 2110:2016.

Niniejsza polityka jest znana i dostępna dla wszystkich Pracowników Firmy.

 

 

Bielsko-Biała 18.12.2017