O firmie

Firma Concept Sp. z o.o. funkcjonuje w branży motoryzacyjnej od 1992 roku będąc  producentem pojazdów specjalnych i ich podzespołów oraz łodzi aluminiowych. Firma mieści się w Bielsku-Białej (południowa Polska, województwo śląskie) przy trasie S1 w kierunku Cieszyna i granicy z Republiką Czeską.
Firma posiada bogate zaplecze produkcyjne i rozbudowaną infrastrukturę oraz park maszynowy, w tym nowoczesny salon sprzedaży pojazdów ATV / UTV i motocykli,  serwis mechaniczny i blacharski, oraz stację kontroli pojazdów.
Produkcja specjalna odbywa się w nowo wybudowanym zakładzie o powierzchni użytkowej ok. 4500 m2, z nowoczesnym zapleczem produkcyjnym i maszynowym, umożliwiając zarówno produkcję seryjną jaki i budowę konstrukcji prototypowych.
Firma oferuje pojazdy różnych marek (Toyota, Mercedes-Benz, Iveco, Man, Volvo itd.), z zabudowami różnego typu w tym pojazdy dla Policji, Wojska, Straży Pożarnej, karetki pogotowia, pojazdy warsztatowe i inne zgodnie ze specyfikacją Klienta).
Firma Concept sp. z o.o., wykonuje również przebudowy motocykli, profesjonalne modyfikacje samochodów terenowych, oraz oferuje akcesoria do samochodów i motocykli.

Firma posiada system zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz AQAP 2110:2009

Firma posiada Koncesję MSWiA nr B-088/2012